redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Łódź

Łódź 9 years 2 months ago #1265

• porthole
  • porthole's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 40
Miejsca, gdzie można kupić tabakę w Łodzi.

Swego czasu kupowałem tabaki przy Czerwonym Rynku przy Rzgowskiej/Paderewskiego. W ofercie można było znaleźć podstawę Poeschla, czasami coś dodatkowego. Nie wiem jak jest teraz. Dodatkowo jakiś czas temu został otworzony sklep z tabakami, nazywa się "Trafika u Jakuba", znajduje się Broniewskiego 67. Strona internetowa to: jakubphu.pl/. W samym sklepie nie byłem, więc nie wiem jak aktualna jest oferta ze strony.

Tabakę można także dostać na Narutowicza chyba 4, jednak co, nie wiem. Na Piotrkowskiej około 140 jest Trafika, gdzie zazwyczaj była tabaka. Były okresowo same tabaki Poschla, często również WoSy i Chapmany. Jak jest teraz? Nie wiem.

To są sklepy najbliższe z mojego miejsca zamieszkania i jeden po drodze na uczelnię. Jak ktoś jest z Górnej, na pewno mu to pomoże;)
The administrator has disabled public write access.

Odp: Łódź 8 years 11 months ago #1896

• Phill1993
  • Phill1993's Avatar
wiem ze w galerii lodzkiej pojawil sie smoke shop co do asortymentu nie mam pojecia jak bede mial okazje napewno sprawdze

Odp: Łódź 8 years 11 months ago #1928

• Phill1993
  • Phill1993's Avatar
jest byłem sprawdziłem i jak zobaczyłem co jest to smutno mi było jest kilka wos'ów 9 smaków po 9.90 za 5 g gawcio za 7.20 reszty nie pamietam ale ceny wysokie a tabaki prawie wcale lepiej isc do traffiki na piotrkowskiej 247 i tam dokonac zakupu tanio i spory wybór

Odp: Łódź 7 years 11 months ago #7177

• dune
  • dune's Avatar
  • Fazowicz
Odkopuje temat

Jest jeszcze trafika o nazwie "Tabakierka" znajduje się na ul. Gdańskiej pomiędzy ul. Legionów a Ogrodową (niedaleko Manufaktury). Powiem szczerze, że w porównaniu do oferty innych sklepów stacjonarnych w Łodzi wybór był spory, oczywiście Poeschl, sporo tabak Paul Gotard z rzadziej spotykanych dojrzałem chyba Rumney's, jakiegoś schmalzlera, były także tabaki Dholakii a także wyroby Fribourg & Treyer. Ceny rozsądne, nie przyglądałem się dokładnie ale w dużym stopniu odpowiadają cenom z allegro.
Last Edit: 7 years 11 months ago by dune.

Odp: Łódź 6 years 11 months ago #14868

Dawno nikt nie pisał więc postaram się powiedzieć co wiem:) W Łodzi na pewno w Manufakturze w kiosku można zakupić Red Bulla i Gawitha. Jeżeli ktoś by przejeżdzał przez Łęczyce jadąc do Łodzi to przy "jedynce" jest supermarket Netto. Tam w kiosku możemy dostać prócz Red Bulla, Gawitha tabaki taki jak: różnego rodzaju Ozona (President, Poziomkową, Pomarańczową, Weiss), Lowen-Prise, Alpina.

Odp: Łódź 6 years 11 months ago #15139

• porthole
  • porthole's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 40
Można ją również dostać w Galerii w przynajmniej 3 sklepach, ale wybór jest mocno organiczony.

Dodatkowo w Porcie Łódź jakiś czas temu na jakimś stoisku się spotkałem z tabaką, niedaleko Leroy Merlin. I tyle moich chwilowych uzupełnień :)
Time to create page: 0.134 seconds