redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
cover photo
Arash37
 • Arash37 odpowiedział(a) na post 'Co znika z rynku?' na forum.
  12/04/2016

  Zdążyłem zakupić całą piątkę z serii JK, dzięki serdeczne za informacje. Jeszcze takie pytanie niestety spóźnione ale przeoczyłem poprzedni post. Czy Wild Duck od SG została wycofana a jak tak to czy jest jeszcze gdzieś dostępna?
  Read More...

 • Arash37 podziękował(a) 'Filek' w wiadomości na forum ' Co znika z rynku?'.
  12/04/2016
 • Arash37 podziękował(a) 'Filek' w wiadomości na forum ' Banana Breeze'.
  03/02/2016
 • Arash37 utworzył(a) nowy post ' Banana Breeze' na forum.
  01/02/2016

  Nabyłem ostatnio tabakę o nazwie Banana Breeze. Nie jest ona zapakowana w żadną puszkę czy też tabakierkę tylko w opakowanie najbardziej nietypowe jakie ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Mianowicie jest to liść bananowca powiązany sznureczkami. Tutaj nasuwa się moje pytanie. Czy ktoś z Was spotkał się z tą tabaką i wie jak tą "tabakierkę" otworzyć? Pytanie może się dla niektórych wydać niedorzeczne ale nie chcę jej otwierać nie będąc pewnym że robię to poprawnie żeby po prostu nie zniszczyć tego uroczego opakowania. ^^


  9a235a1f18aec.jpg.html
  828d6334d6ebc.jpg.html
  Read More...

 • Arash37 odpowiedział(a) na post 'Przechowywanie tabaki' na forum.
  28/01/2016

  Szczerze mówiąc nie widziałem Molensów w takich opakowaniach. To że są 30 gramowe to tylko wychodzi na plus. Trzeba będzie zrobić zakupy a Panów z Fajkowa, jeszcze zauważyłem u nich limitowane wersje Gawitha Hoggartha zrobione specjalnie dla ich sklepu. Dzięki wielkie za pomoc. :)
  Read More...

 • Arash37 odpowiedział(a) na post 'Przechowywanie tabaki' na forum.
  26/01/2016

  No i właśnie tu się zaczynają problemy. Woreczki strunowe nie utrzymają aromatu więc odpadają. Zużyte tabakierki mam tylko 5-10 gramowe więc są za małe bo ilość tabaki w saszetkach/papierowych opakowaniach jest często większa. Słoiczki to najlepsze z tych rozwiązań, jak nie znajdę niczego innego to ich użyję, tylko bardzo ciężko pozbyć się z nich zapachu do zera. Dzięki wielkie za sugestie, musisz mi wybaczyć moją wybredność. :> Poczekam jeszcze może ktoś coś powie o jakichś zakupionych pustych pojemnikach specjalnie do tego celu?

  allegro.pl/tabakierka-tabakiera-niemiecka-plastikowa-duza-i5936124097.html

  Ta tabakierka mnie zainteresowała tyle że czytałem gdzieś w czeluściach internetu że jest nieszczelna przy zawiasach i pyliste tabaki lubią się z niej wysypywać.
  Read More...

 • Arash37 podziękował(a) 'jaanibykto' w wiadomości na forum ' Przechowywanie tabaki'.
  26/01/2016
 • Arash37 odpowiedział(a) na post 'Przechowywanie tabaki' na forum.
  26/01/2016

  Planuję w najbliższej przyszłości zakupić kilka tabak w saszetkach i nie mam ich gdzie przetrzymywać. Polecacie jakieś tabakierki, pudełeczka, słoiczki dostępne w internecie albo w domu? Najlepiej gdyby były o pojemności większej niż 10 gramów.
  Read More...

 • Arash37 odpowiedział(a) na post 'Tabaki limitowane' na forum.
  18/01/2016

  Efekt nie będzie zadowalający tak jakbym chciał, ale sam fakt posiadania tych oryginalnych tabak sprzed kilku lat(nie samych tabakierek) to już jest dużo. Oprócz limitowanych staram się poszerzać również kolekcję "normalnych" jednak na początku chciałem się skupić na limitowanych egzemplarzach bo one zapewne znikną z rynku o wiele szybciej niż normalne tabaki. Nie wyrzucam żadnych tabakierek czy też woreczków. Dzięki za Wasze sugestie jednak dalej podtrzymam moją prośbę o wskazanie mi aktualnie dostępnych limitowanych tabak w sklepach internetowych czy też lokalnych. :)
  Read More...

 • Arash37 utworzył(a) nowy post ' Tabaki limitowane' na forum.
  16/01/2016

  Od 2 miesięcy zacząłem intensywniej kolekcjonowanie tabaki. Chciałem zacząć od tabak limitowanych i tabak które już wypadły z produkcji ale jeszcze są gdzieś dostępne w sieci. Mam do Was prośbę, czy znacie właśnie któreś z tych tabak dostępne w sprzedaży? Do tej pory udało mi się zebrać 4 nowsze buteleczki Paula Gotarda i całą serię Chat Polskich.

  Dzięki za pomoc.
  Read More...

My Reviews

Nie znaleziono żadnych pozycji
Powered by JomSocial